Nový program Pomocná ruka

Různé situace našich klientů vyžadují různá řešení. Čím větší je škála našich nástrojů, tím přesněji a více účinně můžeme svým klientům pomáhat. V mnoha případech by klientům pomohla možnost zaplatit svůj dům později. V ES svým klientům nasloucháme. A i této potřebě, dnes bydlet a platit později, jsme se rozhodli podat Pomocnou ruku.

Nový program Pomocná ruka

V ES se setkáváme s mnoha svými klienty, kteří dnes potřebují bydlet, ale možnost dobře financovat se otevře až v budoucnu. Například prodejem stávající nemovitosti, či hypotékou po vymazání negativních záznamů v registrech. Ceny pozemků i staveb v nejbližších letech rychle porostou. Postavit svůj dům dnes bude výhodnější než stavět třeba za pět let. Přemýšleli jsme, jak svým klientům účinně pomoci.

”Vymysleli jsme program, kde před nastěhováním zaplatíte jen 15% z ceny.”

Zbytek doplatíte, až se to bude hodit. Lhůtu zaplacení domu si určíte podle své situace. Můžete svůj dům doplatit za dva roky či třeba pět. Do doby, než svůj dům zaplatíte, budete v tomto domu platit snížené nájemné, které odpovídá cca 50% běžného nájemného. Bydlíte dobře, děti chodí do správné školy, užíváte svojí zahradu a pohodlí rodinného domu. To vše za nájem často nižší než ve špatném bytě.

Zálohu 15% obvykle dokážeme s klientem vyřešit. Když klient nedisponuje úsporami, či nemá možnost půjčky v rodiny, obvykle dokážeme v tomto objemu zajistit úvěr.

Cena staveb se zvyšuje. Za pět let bude postavení domu mnohem dražší nežli dnes. Ne však pro klienty v programu Pomocná ruka. V tomto programu garantujeme odkup za dnešní cenu i při zaplacení za pět let. Právě zablokování a garance dnešní ceny je největší výhoda tohoto programu. Tedy kdykoliv se rozhodnete svůj dům zaplatit, budete to za původní cenu, na inflaci kolem nás nehledě.

Dostane se Vám tak možnost žít ve svém domě dávno před tím než pro Vás bude vhodná doba k zaplacení. Život je krátký. Kvalita bydlení má velký vliv na kvalitu našich vztahů. Každý rok, kdy bydlíte dobře a šťastně, má smysl.

Vytvořili jsme nový nástroj, který velmi pomůže neobvyklé životní situace vyřešit. Mnohem lépe nežli bylo dodnes možné.

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz/program-pomocna-ruka

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 5.5.2017.
Aktualizováno: 5.5.2017 zpět

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.